گروه راهبر


گروه راهبر شار ویژن فعالیت  خود را در پاییز سال (1391شمسی   2012 میلادی ) با مجموع دو خودروی کالینا وگرانتا تولیدی شرکت آوتاواز (لادا) روسیه در ایران آغاز نموده تا بتواند با تامین سهم عمده ای از نیازبازار خودروهای وارداتی در کشور و با ارائه خدمات گسترده و روبه رشد  در جهت بهبود اقتصاد خانواده ها حرف های تازه ای برای گفتن داشته باشد، لذا در این مسیر اولین گزینه خودروئی را از کمپانی آوتاواز (لادا) انتخاب نموده است. گروه راهبر به عنوان نماینده انحصاری لادا در ایران معرفی می شود.

یکی از مهمترین اهداف شرکت راهبر این است که به تدریج و با گسترده شدن شبکه فروش و خدمات پس از فروش دربازار پررونق  داخلی به جایگاهی در خور نام و اعتبار برند لادا دست پیدا کند و ما با ارائه خدمات مناسب و کمک گرفتن از تمامی استانداردهای کمپانی  آوتاواز در عاملیت های مجاز و اجرای متناوب طرح بازدید رایگان، سرویسی که آن را حق مشتری ایرانی میدانیم  و سعی در اجرای دقیق، اصولی و کامل آن خواهیم داشت به هموطنان  عزیز خدمات رسانی کنیم و رسالت گروه راهبر تامین رضایت صددرصدی  هموطنان در انتخاب بهترین گزینه بوده  و به نیروی شگفت انگیز خودروهای لادا ایمان دارد و پیش بینی ما در راه سختی که در پیش رو داریم رسیدن به جایگاهی برتر در بازار ایران است.

معرفی اهداف، خط مشی و برنامه های گروه راهبر

ارزش آفرینی از طریق ارائه محصولات با کیفیت کمپانی آوتاواز با هدف تامین نیازهای مشتریان ایرانی مطابق با استانداردهای شرکت های اروپایی و قوانین حاکم بر صنعت وتجارت.

چشم انداز

همراه همیشگی خانوادههای ایرانی به منظور افزایش امنیت و آرامش و لذت در جابجایی از طریق  عرضه خودروهای با کیفیت و ارائه خدمات در کلاس جهانی و توسعه سازمانی  یاد گیرنده و مشتری مدار.

ارزشها

مسئولیت پذیری،احترام متقابل، نظم، صداقت و عدالت

کار تیمی و هوشمندانه همراه با خلاقیت، مشتری مداری، پاسخگویی مناسب و سریع به مشتریان ، همکاران

انجام کار درست و باصداقت، تمرکز بر اهداف طرح ریزی شده